Svetainių administravimas

PASLAUGOS

Internetinių svetainių administravimas

Internetinis svetainės administravimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių efektyviam verslo vystymui ir tai yra sekantis žingsnis po tinklapio kūrimo. Tik administratoriaus dėka jūsų svetainė bus gyva, aktuali ir atnaujinama. Tinkamai administruojant, internetiniai puslapiai automatiškai kyla Google reitinguose.

Nauda

Ką atlieku prižiūrėdamas Jūsų svetainę

Svetainės adminsitravimo kaina
15€ / val.

Naujos medžiagos talpinimas

Paruošiu, apdoroju, maketuoju ir talpinu  į tinklapį naujus straipsnius, produktus, informaciją apie paslaugas. Kad tekstas neatrodytų erzinantis, o priešingai - sužadintų susidomėjimą, turi būti teisingai sumodeliuotas, išdėstytas skirtinguose  blokuose, papildytas paveikslėliais, nuotraukomis ar piktogramomis.

Turinio redagavimas

Anksčiau paskelbto turinio redagavimas, keitimas. Pasenusių ar jau nebetinkamų informacinių puslapių ištrynimas ar perkėlimas į archyvą.

Internetinės svetainės redagavimas

Struktūros ir navigacijos pakeitimai (naujų meniu punktų, skyrių, modulių, blokų, puslapių kūrimas) internetinėje svetainėje

Turinio adaptavimas

Nepakanka sukurti naują puslapį ir patalpinti į jį tekstą. Jis turi teisingai ir patraukliai atvaizduojamas, monitoriaus, nešiojimo kompiuterio ir mobiliųjų įrenginių ekranuose. 

Naujos informacijos paskelbimas

Naujas straipsnis, produktas, informacija apie naują paslaugą ar akciją paieškos sistemų puslapiuose gali pasirodyti po kelių dienų, savaičių ar net mėnesių. Norint pagreitinti šį procesą, aš padėsiu sutvarkyti paieškos sistemą paskelbdamas apie naują puslapį, pridėsiu jį į "sitemap" failą, kad paieškos sistemos jį nuolat indeksuotų.

Nuotraukų redagavimas

Nepakanka patalpinti ką tik nufotografuotą nuotrauką. Priklausomai nuo internetinės svetainės dizaino prieš talpinant nuotrauką reikia: pakeisti failo formatą, sumažinti dydį, tinkamai apkarpyti, pritaikyti spalvų filtrą, jei reikia paryškinti ir pridėti šešėlių.

Internetinių puslapių optimizacija

Padėsiu įškelti svetainę pagal svetainės pagrindinius paieškos raktažodžius. Nes norint tinklapį kelti Google paieškos reitinguose, reikia teisingai parašyti internetinio puslapio <meta> pavadinimą, <meta> aprašymą, <meta> raktažodžius, parašyti nuotraukų ir paveikslėlių alternatyvus <alt> pavadinimus, tinkamai parinkti turinio antraščių H1, H2, H3 arba kitus formatus. Įsitikinti, kad tekste ir antraštėse nebūtų panaudota per daug ar per mažai raktinių žodžių ir kad jie būtų tinkamai paskirstyti.

Internetinės svetainės priežiūra

Stebėsiu svetainės našumą, analizuosiu senų / naujų lankytojų srautą, darysiu internetinės svetainės ir duomenų bazės atsargines kopijas, stebėsiu kad tinklapyje neatsirastų puslapių nuorodų indeksavimo klaidų, o jiems atsiradus greitai jas ištaisysiu.

Saugumas

Užtikrinsiu internetinės svetainės saugumą, kad į ją neįsilaužtu, o failuose neatsirastu pašalinis kenkėjiškas kodas (virusas).

Informuojame, kad šis puslapis naudoja „Slapukus“ Privatumo Politika